WydarzeniaWystawy stacjonarne

Wystawa Fotografii Anny Rzeszowskiej

By 6 listopada 2023 No Comments

Zapraszamy do odwiedzenia najnowszej wystawy  autorstwa Anny Rzeszowskiej, której głównymi bohaterami są zwierzęta, a dokładniej koty i psy.

Najnowsza wystawa, którą gościmy w Gminnym Ośrodku Kultury poświęcona jest zwierzętom. Autorką jest rybnicka fotografka, Anna Rzeszowska, która już od 10 lat poświęca się naszym czworonożnym pupilom, uwieczniając ich piękno i niepowtarzalne chwile. Jak mówi, w swoich pracach stara się pokazać autentyczność zwierzaków w ich naturalnym otoczeniu. Dlatego praktycznie wszystkie sesje wykonuje w plenerach. Fotografia jest dla niej nie tylko pracą, ale także wielką przyjemnością i niepowtarzalną przygodą, w której wyraża swoją miłość do zwierząt. Fotografia jest dla mnie nie tylko zatrzymaniem czasu na zdjęciach, ale również sposobem na odkrywanie piękna w codziennych sytuacjach. To magia, która pozwala nam zatrzymać ulotne momenty i powracać do nich w każdej chwili.

Pani Ania wykonuje sesje zdjęciowe zwierząt, a także prowadzi warsztaty fotograficzne, przygotowujące do pracy z pupilami. Jest także zaangażowana w wiele akcji charytatywnych, promujących adopcje zwierzaków, czy wsparcie stowarzyszeń opiekujących się bezdomnymi zwierzakami.

 Wystawa będzie dostępna  w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu do 29 listopada 2023 r.

Kontrast
Zmień wielkość czcionki