Gminny Ośrodek Kultury
w Suszcu

adres: ul. Ogrodowa 22
43-267 Suszec

tel: 32 212 44 91, 664 006 906
e-mail: dk@kulturasuszec.pl

NIP: 651 001 02 65
REGON: 271251574

Adres profilu zaufanego: /goksuszec/SkrytkaESP

Numer konta:
BS Żory Oddział w Suszcu
42 8456 1019 2001 0004 0022 0001

Godziny otwarcia:
Podczas wakacji letnich:
od poniedziałku do piątku: 8:00 – 17:00

Redakcja Nowin Suszeckiej Gminy:
Redaktor naczelna: Monika Panfil
Kontakt: nowiny@kulturasuszec.pl

Śledź nas na profilach społecznościowych

Katarzyna Krzempek
Dyrektor
kasia@kulturasuszec.pl
32 212 44 91
Agnieszka Zielonka-Mitura
Kierownik działu merytorycznego
Koordynator dostępności
aga@kulturasuszec.pl
32 212 44 91 wew. 21
Julia Wrona
Referent ds. merytorycznych
julia@kulturasuszec.pl
32 212 44 91 wew. 21
Sylwia Rybakowska
Specjalista ds. artystycznych
sylwia@kulturasuszec.pl
32 212 44 91 wew. 19
Marcin Mitura
Specjalista ds. projektów graficznych
marcin@kulturasuszec.pl
32 212 44 91 wew. 19
Maria Karaś
Główny księgowy
maria@kulturasuszec.pl
32 212 44 91 wew. 22
Agnieszka Jarząbek
Kierownik działu administracyjnego
agnieszka@kulturasuszec.pl
32 212 44 91 wew. 23
Barbara Przontka
Specjalista ds. administracji
basia@kulturasuszec.pl
32 212 44 91 wew. 22, 881 644 400
Iwona Pawełek
Specjalista ds. sekretariatu
iwona@kulturasuszec.pl
zajecia@kulturasuszec.pl
32 212 44 91 wew. 23
Magdalena Kulik
Referent ds. administracyjnych
Inspektor Ochrony Danych Osobowych
magda@kulturasuszec.pl
iodo@kulturasuszec.pl
32 212 44 91 wew. 23
Henryk Żaloudik
Pracownik gospodarczy
728 356 073
Kornelia Wojtas
Pracownik gospodarczy
881 314 400
Krzysztof Bogumił
Pracownik gospodarczy
884 818 800
Anna Folek
Pracownik gospodarczy