Gminny Ośrodek Kultury
w Suszcu

adres: ul. Ogrodowa 22
43-267 Suszec

tel: 32 212 44 91
e-mail: dk@kulturasuszec.pl

NIP: 651 001 02 65
REGON: 271251574

Adres profilu zaufanego: /goksuszec/SkrytkaESP

Numer konta:
BS Żory Oddział w Suszcu
42 8456 1019 2001 0004 0022 0001

Sekretariat czynny w godzinach:
od poniedziałku do czwartku: 8:30 – 19:30
w piątek – 8:30 – 18:00

Śledź nas na profilach społecznościowych

Katarzyna Krzempek
Dyrektor
kasia@kulturasuszec.pl
32 212 44 91
Agnieszka Zielonka-Mitura
Kierownik działu merytorycznego
Koordynator dostępności
aga@kulturasuszec.pl
32 212 44 91 wew. 21
Marcin Mitura
Specjalista ds. projektów graficznych
marcin@kulturasuszec.pl
32 212 44 91 wew. 21
Łukasz Żydek
Referent ds. merytorycznych
lukasz@kulturasuszec.pl
32 212 44 91 wew. 21
Sylwia Rybakowska
Specjalista ds. artystycznych
sylwia@kulturasuszec.pl
32 212 44 91 wew. 19
Maria Karaś
Główny księgowy
maria@kulturasuszec.pl
32 212 44 91 wew. 22
Tomasz Saternus
Referent ds. administracji
Inspektor Ochrony Danych Osobowych
tomasz@kulturasuszec.pl
iodo@kulturasuszec.pl
32 212 44 91 wew. 22
Iwona Pawełek
Specjalista ds. sekretariatu
iwona@kulturasuszec.pl
zajecia@kulturasuszec.pl
32 212 44 91 wew. 23
Agnieszka Jarząbek
Specjalista ds. kadr i administracji
agnieszka@kulturasuszec.pl
32 212 44 91 wew. 23
Henryk Żaloudik
Pracownik gospodarczy
Anna Folek
Pracownik gospodarczy
Anita Srokol
Pracownik gospodarczy
Edward Stanek
Pracownik gospodarczy
Kornelia Wojtas
Pracownik gospodarczy
Stefan Paździor
Pracownik gospodarczy