Gminny Ośrodek Kultury
w Suszcu

adres: ul. Ogrodowa 22
43-267 Suszec

tel: 32 212 44 91, 664 006 906
e-mail: dk@kulturasuszec.pl

NIP: 651 001 02 65
REGON: 271251574

Adres profilu zaufanego: /goksuszec/SkrytkaESP

Numer konta:
BS Żory Oddział w Suszcu
42 8456 1019 2001 0004 0022 0001

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do czwartku: 8:00 – 20:00
w piątki: 8:00 – 18:00

Redakcja Nowin Suszeckiej Gminy:
Redaktor naczelna: Monika Panfil
Kontakt: nowiny@kulturasuszec.pl

Śledź nas na profilach społecznościowych

Katarzyna Krzempek
Dyrektor
dyrektor@kulturasuszec.pl
32 212 44 91
Maria Karaś
Główny Księgowy
ksiegowosc@kulturasuszec.pl
32 212 44 91 wew. 22
Sylwia Rybakowska
Kierownik Działu Merytorycznego
merytoryka@kulturasuszec.pl
32 212 44 91 wew. 19
Julia Wrona
Specjalista ds. merytorycznych
julia@kulturasuszec.pl
32 212 44 91 wew. 21
Weronika Smusz
Referent ds. merytorycznych
weronika@kulturasuszec.pl
32 212 44 91 wew. 21
Agnieszka Zielonka-Mitura
Specjalista ds. projektów
Koordynator dostępności
aga@kulturasuszec.pl
32 212 44 91 wew. 21
Marcin Mitura
Specjalista ds. projektów graficznych
marcin@kulturasuszec.pl
32 212 44 91 wew. 19
Agnieszka Jarząbek
Kierownik Działu Administracyjnego
administracja@kulturasuszec.pl
32 212 44 91 wew. 23
Barbara Przontka
Specjalista ds. administracji
basia@kulturasuszec.pl
32 212 44 91 wew. 22, 881 644 400
Iwona Pawełek
Specjalista ds. sekretariatu
iwona@kulturasuszec.pl
zajecia@kulturasuszec.pl
32 212 44 91 wew. 23
Judyta Zegrocka
Referent ds. sekretariatu
judyta@kulturasuszec.pl
32 212 44 91 wew. 23
Maciej Kluss
Inspektor Ochrony Danych Osobowych
iodo@kulturasuszec.pl
Henryk Żaloudik
Pracownik gospodarczy
728 356 073
Kornelia Wojtas
Pracownik gospodarczy
881 314 400
Krzysztof Bogumił
Pracownik gospodarczy
884 818 800
Ewa Koczar
Pracownik gospodarczy
Anna Folek
Pracownik gospodarczy