Ogłoszenie o naborze na stanowisko specjalisty ds. technicznych i multimediów
Szanowni Państwo!
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu ogłasza nabór na stanowisko Specjalisty ds. technicznych i multimediów.
Ogłoszenie wraz z wszystkimi informacjami dostępne jest na stronie Biuletynu Informacji Publicznej GOK: Ogłoszenie o naborze na stanowisko specjalisty ds. technicznych i multimediów | BIP – GOK Suszec (kulturasuszec.pl)

